З чого зроблені дитячі речі

Ми щодня стикаємося з різними видами тканин, не надаючи цьому значення. Але, коли в будинку з'являється малюк – все змінюється.

Ми щодня стикаємося з різними видами тканин, не надаючи цьому значення. Але, коли в будинку з'являється малюк – все змінюється. Нас, раптом, різко починає цікавити склад їжі, іграшок, одягу і це зрозуміло, адже дитячий організм ще слабкий і може зреагувати на поганий склад.

   Наша TM Kid's Fantasy займається виготовленням одягу для малюків, а значить - наше завдання підбирати найкращі і натуральні тканини. Хочемо познайомити вас з одними з найпопулярніших видів сировини для виготовлення одягу першого і другого шару (комбінезони для новонароджених, сліпи, чоловічки).

   Інтерлок. Це трикотажне полотно, що не має особи і вивороту, тобто однаково гладке з обох сторін (в зв'язку зі способом його виготовлення). Складається з 100% бавовни. Якраз з нього, і роблять чоловічків і сорочечки.

Велюр. Оксамитова тканина з бавовною в складі (якщо дитячий). Вперше, ця тканина з'явилася на сході, вважалася дорогим і розкішним матеріалом і виготовлялася з шовкових ниток. Пізніше, велюр став доступний всім. Він завоював серця багатьох матусь, завдяки своїй м'якій текстурі.

   Важливо знати, що бавовняні трикотажні полотна діляться на різні рівні за якістю:

- Спів (дуже гарна якість)

- Опененд (якість нижче рівня співу)

У нашій продукції використовуються тканини, тільки якості співу, так як нас турбує не тільки зовнішній вигляд виробу, але і склад сировини, зносостійкість. Безумовно, ми приділяємо багато уваги і зовнішнім виглядом виробу, його дизайну, адже часто наші клієнти – це новонароджені малюки, а новоспеченим батькам хочеться одягнути їх в саме ошатне, саме стильне, щоб фото з виписки виглядали приголомшливо!

   Якщо ви потрапили до нас на сайт, будьте впевнені - ваш вибір в надійних руках.